Schedule (JST Timezone) 22:51

Episodes are released a few hours after
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
01:00 (JST)07:05 (JST)Unknown00:55 (JST)18:25 (JST)09:00 (JST)Unknown
Shin Nippon History
Ageo to Tim
Saekomdalkom Catch! Tiniping
Kenka Dokugaku
Beyblade X
Oshiri Tantei 9th Season
Manul no Yuube
07:05 (JST)07:00 (JST)07:05 (JST)00:00 (JST)07:40 (JST)07:00 (JST)10:00 (JST)
Reizouko no Tsukenosuke!
YouTuNya 2nd Season
Chibi Godzilla no Gyakushuu 2nd Season
Bartender: Kami no Glass
Chiikawa
Sai-Kyo-Oh! Zukan: The Ultimate Battles
Himitsu no AiPri
08:40 (JST)07:30 (JST)07:30 (JST)23:00 (JST)16:20 (JST)07:00 (JST)10:00 (JST)
Otoppe
Origami Ninja Koyankinte
Teikou Penguin
Yuru Camp△ Season 3
Sore Ike! Anpanman
Shibuya♡Hachi
Himitsu no AiPri
07:30 (JST)18:45 (JST)00:00 (JST)23:56 (JST)21:54 (JST)09:30 (JST)08:30 (JST)
Shimajirou no Wow!
Fushigi Dagashiya: Zenitendou
Boukyaku Battery (TV)
Hananoi-kun to Koi no Yamai
Nijiyon Animation 2
Shadowverse Flame: Arc-hen
Shinkalion: Change the World
18:25 (JST)23:30 (JST)21:00 (JST)22:30 (JST)21:54 (JST)09:30 (JST)08:30 (JST)
Puzzle & Dragon
Rinkai!
Seiyuu Radio no Uraomote
Dungeon Meshi
Nijiyon Animation 2
Shadowverse Flame: Arc-hen
Wonderful Precure!
21:00 (JST)23:00 (JST)22:30 (JST)22:30 (JST)08:00 (JST)08:30 (JST)
Shuumatsu Train Doko e Iku?
Touken Ranbu Kai: Kyoden Moyuru Honnouji
Kaii to Otome to Kamikakushi
Astro Note
Cardfight!! Vanguard: Divinez
Wonderful Precure!
21:30 (JST)00:30 (JST)23:30 (JST)22:30 (JST)07:00 (JST)09:00 (JST)
Kami wa Game ni Ueteiru.
Tadaima, Okaeri
Date A Live V
Astro Note
Ninjala (TV)
Tousouchuu: Great Mission
23:30 (JST)02:00 (JST)23:30 (JST)19:00 (JST)04:52 (JST)07:30 (JST)
Lv2 kara Cheat datta Motoyuusha Kouho no Mattari Isekai Life
Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita
Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 3
Doraemon (2005)
Bonobono (TV 2016)
Yu☆Gi☆Oh! Go Rush!!
23:00 (JST)23:30 (JST)01:28 (JST)10:00 (JST)18:00 (JST)
Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 2nd Season
Unnamed Memory
Henjin no Salad Bowl
Ooi! Tonbo
Chibi Maruko-chan (1995)
Producers: Mainichi Broadcasting System, Nippon Television Network, Tokyo MX, Medicos Entertainment, DMM.com, A-Sketch, BS NTV, AQUA ARIS, NetEase, CTW, AlphaPolis00:00 (JST)18:55 (JST)01:23 (JST)18:30 (JST)
Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 2nd Season
Tensei shitara Dainana Ouji Datta node, Kimama ni Majutsu wo Kiwamemasu
Pokemon (2023)
The iDOLM@STER Shiny Colors
Sazae-san
00:00 (JST)01:30 (JST)00:55 (JST)23:45 (JST)02:00 (JST)
Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2
Ookami to Koushinryou: Merchant Meets the Wise Wolf
Urusei Yatsura (2022) 2nd Season
Karasu wa Aruji wo Erabanai
Tonari no Youkai-san
00:00 (JST)01:53 (JST)17:30 (JST)
Re:Monster
Highspeed Etoile
Captain Tsubasa Season 2: Junior Youth-hen
01:30 (JST)Producers: Mainichi Broadcasting System, Good Smile Company, King Records, Yostar, First Call Music23:30 (JST)
Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii?
Highspeed Etoile
Vampire Dormitory
23:30 (JST)00:30 (JST)00:55 (JST)
Mahouka Koukou no Rettousei 3rd Season
Girls Band Cry
The Fable
19:30 (JST)22:30 (JST)22:00 (JST)
Crayon Shin-chan
One Room, Hiatari Futsuu, Tenshi-tsuki.
Shinigami Bocchan to Kuro Maid 3rd Season
00:26 (JST)18:00 (JST)23:45 (JST)
Wind Breaker
Meitantei Conan
Blue Archive the Animation
ion01:00 (JST)
Wind Breaker
Yoru no Kurage wa Oyogenai
22:00 (JST)23:30 (JST)
Maou Gakuin no Futekigousha II: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou Part 2
Tensei Kizoku, Kantei Skill de Nariagaru
23:00 (JST)17:00 (JST)
Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season
Hibike! Euphonium 3
17:00 (JST)
Yozakura-san Chi no Daisakusen
ions
Yozakura-san Chi no Daisakusen
16:30 (JST)
Sentai Daishikkaku
23:30 (JST)
Jiisan Baasan Wakagaeru
08:30 (JST)
Ninja Kamui
09:30 (JST)
One Piece